HAKKIMIZDA

ic_anadolu_cigercisi_hakkimizda

10 Yıldır Güven ve Sağlık Üretiyoruz...

 

HAKKIMIZDA

2006 yılından beri Konya'da faaaliyet gösteren İç Anadolu Ciğercisi önce sağlık ve hijyen ilkesiyle hareket ederek müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Sağlık ve hijyenik ortamda ve İslami usullere uygun olarak kesilen hayvanların sakatatları Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın kalite standartlarında üretim yapılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Firmamız kuzu sakatat ve dana sakatat ürünlerinin üretim satış hizmetini sunmaktadır

 

Müşterilerimizin kaliteli ve hijyenik ürünlere ulaşabilmesi için dağıtım ve tedarik hizmetlerini koordineli bir biçimde yürüten firmamız perakende ve toptan sakatat ürünlerinin hizmetini sunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Sağlıklı ve hijyenik üretim ortamında gıda güvenlik sisteminin şartlarını yerine getirerek müşterilerimize güvenilir gıda temini sağlamak. Sektörümüz içindeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek gıda sektörüne yönelik çözümler üretmek. Profesyonel personelimizle gıda zincirinin her aşamasında üretim ve denetim hassasiyeti ile hareket edip müşterilemize kaliteli sağlıklı sakatat ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

 

Sağlıklı, hijyenik bir üretim ortamında, insan sağlığını, refahını her şeyin üstünde tutarak en son teknolojik bilimsel gelişmeleri takip edip et ve sakatat sektöründe sorumlu olduğumuz yasal şartlara en iyi şekilde uymak. Gıda güvenliği sistemimizi sürekli iyileştirmek için çalışmak. Personel kadromuzun sürekli bu bilince sahip olmasını sağlamak ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektir. 

 

VİZYONUMUZ

Et ve sakatat ürünleri üzerine üretim çalışmalarımızı ülkemizin ve dünyanın kabul ettiği kalite sağlık standartlarının üzerinde bir kalite anlayışı ile yapmak. İnsan sağlığı için sağlıklı et ve sakatat ürünlerinin tüketimi konusunda tüketicilerimizi bilinçlendirerek, tüketicilerimizi sağlıklı hiyenik ürün bilincine kavuşturabilmek.  

 

Üretim çalışmalarımızda istihtam yaratmak, sektörümüze profesyonel eğitimli personeller yetiştirmek.

 

Sektörün ihtiyaçlarına cevap verecek, sektöre öncülük edecek üretim yatırımları ile ülkemizde ve dünya çapında tercih edilen bir marka olmak.

 

Güvenli, sağlıklı, herkesin ulaşabileceği et ve sakatat ürünlerini müşterilerimizle buluşturmak.